E-BELEDİYE
BELEDİYE BAŞKANI
ALİ ATLI
Belediyemiz
Site İstatistikleri
Online1 ziyaretçi var.
Bugün Tekil61 kişi ziyaret etti.
Dün Tekil121 kişi ziyaret etti.
Toplam420375 kişi ziyaret etti.
IP44.192.20.240 
ANASAYFA » Haberler » 8 9 Temmuz 2023 Babadağ Tanıtım Günleri ve El Emeği Festivali
8 9 Temmuz 2023 Babadağ Tanıtım Günleri ve El Emeği Festivali

Babadağ Tanıtım Günleri ve El Emeği Festivali, 8 Temmuz'da başlayacak.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Denizli Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısında 8-9 Temmuz'da düzenleyecekleri festivalde ilçenin kültürel değerlerinin tanıtılacağını söyledi.

Babadağ'ın öne çıkan değerlerini herkese tanıtmak istediklerini anlatan Atlı, yaklaşık 350 kadının açacakları stantlarda kendi ürettikleri ürünleri satacağını kaydetti.

Festival kapsamında yemek yarışması ve konser düzenlenecek.

Birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Babadağ’da performansı ve güzelliği ile herkesi büyüleyen Gökçe 8 Temmuz Cumartesi sahne aldı. En sevilen hit olmuş şarkılarının yanı sıra sürpriz coverları ile Babadağ’da coşku yaratan Gökçe, özellikle çocuklar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı. Enerjik sahne performansıyla bilinen Gökçe, Babadağ’da vatandaşları coşturdu. Vatandaşlar, ziyaretçilerine hem konseri dinleyebileceği hem de çeşitli aktivitelere katılabileceği bir alan yaratan Babadağ Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti. Babadağ Tanıtım Günleri, El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali bugün de birbirinden farklı etkinlikler ile gün boyu devam edecek

2 gün süren festival boyunca kadın girişimciler birbirinden kıymetli el emeği göz nuru ürünlerini Babadağ’da sergiledi. Birbirinden farklı etkinlikler ile hem çocukların hem de yetişkinlerin doya doya eğlendiği Babadağ Tanıtım Günleri, El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali son gününde, Babadağ’a özgü lezzetlerin yarıştığı Yemek Yarışması, ardından Denizli’ye özgü türküleri ile büyük beğeni toplayan Ozan Ozanca konseri ile sona erdi. Binlerce kişinin katılım sağladığı festivalde kadın girişimcilerin ürünleri oldukça beğeni topladı.